• Yazan: Admin
  • 13.11.2015

10-11 Aralık 2015 tarihlerinde Kemer Akka Antedon Otel’ de yapılacak olan seminerimize tüm Yerel Mavi Bayrak Sorumlularının katılımını bekliyoruz.


     Vakfımızın, ilçe ve beldelerde Mavi Bayraklı plajların, artmasını ve standardın korunmasını sağlayan belediye, yerel dernek ve turizm birliklerinde görevli olanlara yönelik olarak düzenlediği seminer, bu yıl Kemer Akka Antedon Otel’de 10-11 Aralık 2015 tarihlerinde yapılacaktır.

     Bir yerel sorumlu aracılığı ile, Mavi Bayrak Ödüllü plaj ve marinalarımızın standardının korunması ve sürekliliğinin sağlanması için “Yerel Mavi Bayrak Sorumlusu” statüsü oluşturulmuştur. Bu uygulama ile aynı zamanda yöresinde yapılan katkı ile, yerel bazda mavi bayrak sahiplenilmiştir. Böylece hedefe yöresel destekle daha kolay ulaşılabilmesi mümkün olmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda periyodik olarak ulusal düzeyde yaptığımız sekiz seminer oldukça verimli olmuştur.

     Eğitim semineri 10-11 Aralık 2015 tarihlerinde 1,5 gün süre ile beş yıldızlı Kemer Akka Antedon Otel’de (www.akkaantedon.com ) yapılacaktır. Eğitim semineri ve konaklama giderleri katılımcıya ait olup, single oda her şey dahil 220 TL, double oda 2 kişi her şey dahil 300 TL’dir. Konaklamasız günübirlik katılımcılar için eğitim bedeli öğle yemekleri ve ikramlar dahil 150 TL’dir. Ücretlere KDV dahildir. Söz konusu eğitim sonunda katılımcılara ‘Yerel Mavi Bayrak Sorumlusu Eğitim Sertifikası’ verilecektir.

     Mavi Bayrakla ilgili çalışmaların daha etkin bir şekilde yürütülebilmesi için, eğitim seminerine her belediyeden görevli Yerel Sorumlu(lar) ile ilgili diğer birimlerden (Çevre Koruma, Temizlik İşleri, Basın ve Halkla İlişkiler, Kültür ve Sosyal İşler, Fen İşleri gibi) en az 2 kişinin katılımı öngörülmektedir.

      Seminer, SVAH Acenta’dan hizmet alımı yolu ile yapılmaktadır. Bu nedenle ekli katılım formunun doldurularak ücretin yatırıldığına dair dekont ile birlikte 04 Aralık 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar 0 242 349 65 46 no’lu faksa veya SVAH Acenta’nın svah@svah.com.tr isimli e-posta adresine ve bilgi için  antalya@turcev.org.tr adresine gönderilmesi öngörülmektedir.

DUYURU METNİ

KATILIMCI FORMU

EĞİTİM PROGRAMI

ULAŞIM BİLGİLERİ