• Yazan: Admin
  • 14.03.2016

7. Marina Mavi Bayrak Sorumluları Semineri 31 Mart-01 Nisan 2016 tarihlerinde Aydın İli Kuşadası İlçesinde bulunan Korumar Otel’de ( http://www.korumar.com.tr ) yapılacaktır.


Vakfımız bir ulusal sorumlu kuruluş olarak uluslararası alanda Mavi Bayrak Ödüllü plaj ve marinalarımızın standardının diğer ülkelerden daha yüksek olmasına özen göstermektedir. Bu nedenle marinalarımızdaki Mavi Bayrak sorumluları ile daha sıkı ve bilinçli bir işbirliğinin gerekliliğine inanmaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda periyodik olarak altı kez Marina Mavi Bayrak Sorumluları ile ulusal düzeyde yaptığımız seminerler oldukça verimli olmuştur. Bu deneyimimizden yola çıkarak ve eğitim programını geliştirerek, yedincisini yapmayı programlamış bulunuyoruz.

7. Marina Mavi Bayrak Sorumluları Semineri 31 Mart-01 Nisan 2016 tarihlerinde Aydın İli Kuşadası İlçesinde bulunan Korumar Otel’de ( http://www.korumar.com.tr )  yapılacaktır.

Katılım için aşağıdaki formun doldurularak 18.03.2016 tarihine kadar formda belirtilen faks numarasına veya e-posta yoluyla bildirilmesi gerekmektedir.

Seminer Katılımcı Formu için lütfen tıklayınız.

Seminer Programı için lütfen tıklayınız.