• Yazan: Admin
  • 28.04.2017

6-7 Nisan 2017 tarihlerinde bu yıl 5.sini düzenlediğimiz Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifikasyon Programı Sınav sonuçları açıklanmıştır.


6-7 Nisan 2017 tarihlerinde bu yıl 5.sini düzenlediğimiz Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifikasyon Programı Sınav sonuçları açıklanmıştır. Daha önceki eğitimlere katılarak sertifika ve kimlik kartı almaya hak kazanan18 kişi bu eğitime katılarak sınava girmeksizin  sertifika ve kimlik kartlarının süresini 5 yıl daha uzatma hakkına sahip olmuştur. Sınavda 3 kişi başarısız olmuştur.Aşağıda verilen listede sadece sınavdan geçen kişilerin isimleri bulunmaktadır.

Sınav sonucunda sertifika ve kimlik kartı  almaya hak kazanan temsilciler için  yönergede belirtildiği üzere  Haziran ayının ilk haftasına kadar setifikalar ve kimlik kartları hazırlanmış olacaktır. Sertifika ve kimilk kartı almaya hak kazanan temsilcilerimizin sertifikalarını ve kimlik kartlarını Eylül ayına kadar Vakfımız ofislerinden teslim almaları gerekmektedir. Eylül ayına kadar teslim alınmayan sertifika ve kimlik kartarı için sorumluluk kabul edilmeyecektir.

SERTİFİKA VE KİMLİK KARTI ALMAYA HAK KAZANANLAR İÇİN TIKLAYINIZ.