• Yazan: Admin
  • 05.05.2017

Plajlar için yapılacak çevre eğitim etkinliklerinde kullanılmak üzere ilköğretim çağındaki çocuklara yönelik olarak hazırlanmış plaj Mavi Bayrak kriterleri el broşürü ve boyama kitabı seti 2016 yılı yaz sezonunda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi katkıları ile yaptırılmış bulunmaktadır. Setin içeriğinde bez çanta, boyama kalemleri, çocuklara yönelik kriterleri anlatan akordeon el broşürü ve yapıştırmalı boyama kitabı bulunmaktadır.


Setin içerisinde yer alan her bir başlıkta kurum logosu bulunmaktadır.  Mevcut tasarımlarda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi logosu bulunduğundan, aynı seti kendi kurum logosu ile yaptırmak isteyenlerin Vakfımız koordinasyonunda kendi logosunu işleterek şekli ve tasarımı bozulmadan yaptırması gerekmektedir.

Bu nedenle, kendi kurum logosunu işletmek isteyen otel, belediye veya plaj işletmecilerinin, setin hangi unsurlarına logoyu işletmek ve tasarımını baskıya uygun şekilde elektronik olarak elde etmek isteyenler web sayfamızda bulunan ilgili bölümde ( http://www.mavibayrak.org.tr/tr/icerikDetay.aspx?icerik_refno=59 ) açıklanan adımları takip ederek tasarımın baskıya uygun formatını elde edebilirler.