• Yazan: Admin
  • 04.05.2017

Ülkemiz kıyılarında Mavi Bayraklı plajların artması ve standardın korunmasını sağlayan belediye, yerel dernek ve turizm birliklerinde görevli Yerel Mavi Bayrak Sorumlularına yönelik olarak düzenlediğimiz seminer, bu yıl Antalya ili Aksu ilçesi Lara bölgesinde bulunan Adalya Elite Otel’de 22-23-24 Kasım 2017 tarihlerinde yapılacaktır.


Bir yerel sorumlu aracılığı ile, Mavi Bayrak Ödüllü plaj ve marinalarımızın standardının korunması ve sürekliliğinin sağlanması için “Yerel Mavi Bayrak Sorumlusu” statüsü oluşturulmuştur. Bu uygulama ile aynı zamanda yöresinde yapılan katkı ile, yerel bazda Mavi Bayrak sahiplenilmiştir. Böylece hedefe yöresel destekle daha kolay ulaşılabilmesi mümkün olmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda periyodik olarak ulusal düzeyde yaptığımız 10 seminer oldukça verimli olmuştur.

Eğitim semineri 22-24 Kasım 2017 tarihlerinde 3 gün süre ile beş yıldızlı Adalya Elite Otel’de yapılacaktır. Eğitim semineri süresince konaklama giderleri katılımcıya ait olup, Eğitim ücreti dahil single oda her şey dahil günlük 355 TL, double oda 2 kişi tam pansiyon günlük 570 TL’dir. Konaklamasız günübirlik katılımcılar için eğitim bedeli öğle yemekleri ve ikramlar dahil 390 TL’dir. Ücretlere KDV dahildir. Söz konusu eğitim sonunda katılımcılara ‘Yerel Mavi Bayrak Sorumlusu Eğitim Sertifikası’ verilecektir

Mavi Bayrakla ilgili çalışmaların daha etkin bir şekilde yürütülebilmesi için, eğitim seminerine her belediyeden görevli Yerel Sorumlu(lar) ile ilgili diğer birimlerden (Çevre Koruma, Temizlik İşleri, Basın ve Halkla İlişkiler, Kültür ve Sosyal İşler, Fen İşleri gibi) en az 2 kişinin katılımı öngörülmektedir.

Seminer, Flash Organizasyon’dan hizmet alımı yolu ile yapılmaktadır. Bu nedenle ekli katılım formunun doldurularak ücretin yatırıldığına dair dekont ile birlikte 08 Kasım 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar Flash Organizasyon’un info@flashorganizasyon.com e-posta adresine ve bilgi için  antalya@turcev.org.tr adresine gönderilmesi öngörülmektedir.

DUYURU METNİ

PROGRAM

KATILIMCI FORMU