• Yazan: Admin
  • 30.04.2019

17-18 Nisan 2019 tarihlerinde bu yıl 7.sini düzenlediğimiz Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifikasyon Programı Sınav sonuçları açıklanmıştır.


17-18 Nisan 2019 tarihlerinde bu yıl 7.sini Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifikasyon Programı Sınav sonuçları açıklanmıştır. Daha önceki eğitimlere katılarak sertifika ve kimlik kartı almaya hak kazanan 27 kişi bu eğitime katılarak sınava girmeksizin  sertifika ve kimlik kartlarının süresini 5 yıl daha uzatma hakkına sahip olmuştur. Eğitim katılımcılarından 93 kişi de ilk kez sertifika ve kimlik kartı almaya hak kazanmıştır.

Sınav sonucunda sertifika ve kimlik kartı  almaya hak kazanan temsilciler için  yönergede belirtildiği üzere  Haziran ayının son haftasına kadar sertifikalar ve kimlik kartları hazırlanmış olacaktır. Sertifika ve kimlik kartı almaya hak kazanan temsilcilerimizin sertifikalarını ve kimlik kartlarını Eylül ayının son haftasına kadar Vakfımız ofislerinden teslim almaları veya kendilerine kargo ile gönderilmesini talep etmeleri gerekmektedir. Eylül ayının son haftasına kadar teslim alınmayan sertifika ve kimlik kartları için sorumluluk kabul edilmeyecektir.

SERTİFİKA VE KİMLİK KARTI ALMAYA HAK KAZANANLAR İÇİN TIKLAYINIZ.