• Yazan: Admin
  • 14.11.2019

Ülkemiz kıyılarında Mavi Bayraklı plajların artması ve standardın korunmasını sağlayan belediye, yerel dernek ve turizm birliklerinde görevli Yerel Mavi Bayrak Sorumlularına yönelik olarak düzenlediğimiz seminer, bu yıl Antalya Adalya Elite Otel'de 17-20 Aralık 2019 tarihlerinde yapılacaktır.


Vakfımız bir ulusal sorumlu kuruluş olarak uluslararası alanda Mavi Bayrak Ödüllü plaj ve marinalarımızın standardının diğer ülkelerden daha yüksek olmasına özen göstermektedir. Bu hedefe yöresel destekle daha iyi ulaşılabileceğine inanmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda periyodik olarak ulusal düzeyde yaptığımız 12 seminer oldukça verimli olmuştur. Bu kapsamda, yerel sorumlularımızın da beklenti ve önerileri doğrultusunda, program içeriğini geliştirerek bu yıl eğitim seminerimizin 13.sini programlamış bulunuyoruz.

Eğitim semineri 17-20 Aralık 2019 tarihlerinde 3 gün süre ile Antalya Adalya Elite Otel'de(http://adalyaelitelara.com/)  yapılacaktır. 

Söz konusu eğitim sonunda katılımcılara ‘Yerel Mavi Bayrak Sorumlusu-2019 Eğitim Sertifikası’ verilecektir.

Mavi Bayrak adayı olan veya Mavi Bayrak Ödüllü plajı bulunan belediyeler ve yerel dernek/birlikler için katılım zorunludur.

 Seminer, Flash Organizasyon’dan hizmet alımı yolu ile yapılmaktadır. Bu nedenle ekli katılım formunun doldurularak ücretin yatırıldığına dair dekont ile birlikte 04 Aralık 2019 tarihine kadar Flash Organizasyon’un info@flashorganizasyon.com  e-posta adresine ve bilgi için  antalya@turcev.org.tr adresine gönderilmesi öngörülmektedir.

DUYURU METNİ

PROGRAM

KATILIMCI FORMU