• Yazan: Admin
  • 07.07.2021

Her yıl ülkemizin farklı bir kıyı yöresinde yapılan tören bu sene 06 Temmuz 2021 tarihinde TÜRÇEV organizasyonunda Ayvalık Belediyesi ev sahipliğinde ve Balıkesir Valiliği ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi destekleri ile engelliler için örnek olanakları ile öne çıkan Mavi Bayrak Ödüllü Paşalimanı Halk Plajı’nda yapıldı.


2021 YILI ULUSAL MAVİ BAYRAK ÖDÜL TÖRENİ-AYVALIK!

Her yıl ülkemizin farklı bir kıyı yöresinde yapılan tören bu sene 06 Temmuz 2021 tarihinde TÜRÇEV organizasyonunda Ayvalık Belediyesi ev sahipliğinde , Balıkesir Valiliği ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Grand Hotel Temizel destekleri ile engelliler için örnek olanakları ile öne çıkan Mavi Bayrak Ödüllü Paşalimanı Halk Plajı’nda yapıldı.

Törene, Mavi Bayrak Programı’nda ana paydaşlarımız olan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve ilçe belediyeleri ve kaymakamlar ve halk da katıldı.

Törende aynı zamanda 2020 yılında yaptıkları örnek çevre eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri nedeniyle ihtisas jürisi tarafından uygun görülen belediye, otel ve marinalara başarı plaketleri verildi.
 
Emeği geçen ve çevre korumaya, eğitime ve bilinçlenmeye önem veren herkese teşekkürlerimizle!

Basın Bildirisi için tıklayınız

+