• Yazan: Admin
  • 26.10.2022

Ülkemiz kıyılarında Mavi Bayraklı plajların artması ve standardın korunmasını sağlayan belediye, yerel dernek ve turizm birliklerinde görevli Yerel Mavi Bayrak Sorumlularına yönelik olarak düzenlediğimiz seminer, bu yıl Antalya ili Manavgat ilçesinde bulunan Side Star Resort Otel’de 23-24-25 Kasım 2022 tarihlerinde yapılacaktır.


Vakfımız bir ulusal sorumlu kuruluş olarak uluslararası alanda Mavi Bayrak Ödüllü plaj ve marinalarımızın standardının diğer ülkelerden daha yüksek olmasına özen göstermektedir. Bu hedefe yöresel destekle daha iyi ulaşılabileceğine inanmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda periyodik olarak ulusal düzeyde yaptığımız 13. seminer oldukça verimli olmuştur. Bu kapsamda, yerel sorumlularımızın da beklenti ve önerileri doğrultusunda, program içeriğini geliştirerek bu yıl eğitim seminerimizin 14.sünü programlamış bulunuyoruz.

Eğitim semineri 23 – 25 Kasım 2022 tarihlerinde 3 gün süre ile Antalya-Side Star Resort  Otel’de (http://side-star-resort.side.hotels-antalya.net/tr/) yapılacaktır. Eğitim semineri konaklama giderleri katılımcılara ait olup, eğitim ücreti bu gidere dahildir. Oda fiyatlarının detaylı hali ekteki katılımcı formunda belirtildiği gibidir. Söz konusu eğitim sonunda katılımcılara ‘Yerel Mavi Bayrak Sorumlu -2022 Eğitim Sertifikası’ verilecektir.

Mavi Bayrakla ilgili çalışmaların daha etkin bir şekilde yürütülebilmesi için, eğitim seminerine her belediyeden görevli Yerel Sorumlu(lar) ile ilgili diğer birimlerden (Çevre Koruma, Temizlik İşleri, İtfaiye, Sıfır Atık, İklim Değişikliği, Basın ve Halkla İlişkiler, Kültür ve Sosyal İşler, Fen İşleri gibi) en az 2 kişinin katılımı zorunlu olup Mavi Bayrak Ödül başvuru değerlendirmesinde dikkate alınacaktır.

 Seminer, Flash Organizasyon’dan hizmet alımı yolu ile yapılmaktadır. Bu nedenle ekli katılım formunun doldurularak ücretin yatırıldığına dair dekont ile birlikte 11 Kasım 2022 günü mesai bitimine kadar Flash Organizasyon’un info@flashorganizasyon.com e-posta adresine ve bilgi için  mavibayrak@turcev.org.tr veya mavibayrakasistan@turcev.org.tr adresine gönderilmesi öngörülmektedir.

DUYURU METNİ

PROGRAM

KATILIMCI FORMU