• Yazan: Admin
  • 06.09.2013

Özellikle halk plajlarında plajın kirletilmemesi konusunda kullanıcıların dikkatini çekmek ve plaj kirliliğinin en aza indirilmesini sağlayabilmek amacı ile, plaj temizliği konusunda bilinç oluşturulmasını öngören bu projenin, bu yıl (2013) ikincisi Akyaka Beldesinde yapıldı. Böylece son dört yıda beşinci uygulamamız gerçekleşmiş oldu


Özellikle halk plajlarında plajın kirletilmemesi konusunda kullanıcıların dikkatini çekmek ve plaj kirliliğinin en aza indirilmesini sağlayabilmek amacı ile, plaj temizliği konusunda bilinç oluşturulmasını öngören bu projenin, bu yıl (2013) ikincisi Akyaka Beldesinde yapıldı. Böylece son dört yılda beşinci uygulamamız gerçekleşmiş oldu.

Her uygulama vakfımız açısından ayrı bir deneyim olmakta ve bu konuda projenin daha etkili olabilmesi için, araştırmamız devam etmektedir.

19-22. Ağustos. 2013 tarihlerinde Akyaka/ MUĞLA’da yapılan uygulamanın yöntem ve plaj temizliği konusunda, plajı kullananların görüşlerini içeren bilgi ve grafiklere buradan ulaşabilirsiniz.